ווידאו
ווידאוקצרים ← צינור מעל שובר: איש עם פרצוף חזיר משחק עם שבירות הגלים

צינור מעל שובר: איש עם פרצוף חזיר משחק עם שבירות הגלים

מאת יואב נקש יוני 20, 2016

במרחב האורבני אפשר לגלוש צינורות בכל מיני צורות ודוגמאות לכך יש למכביר בגלריה הבאה. בנוסף לאותן דוגמאות, הנה עוד דרך מקורית לתפוס צינור בקו התפר שבין הים ליבשה וזאת על ידי התחמקות משבירתו של גל מאחורי שובר בנמל וולונגונג (Wollongong) באוסטרליה.

בתחילת חודש יוני פקדו גלי ענק את צידה המזרחי של יבשת הקנגורו - בזכות גלים אלו התקיימה תחרות Cape Fear בסידני ובגללם גם נגרם נזק למועדון מצילים היסטורי. בין עצב לשמחה, תמיד יהיו כאלו שימצאו בתנאים אלו משחק אמיתי של "ים-יבשה". והמסיכה של החזיר...? ככה, בשביל הקטעים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים