ווידאו
ווידאוטבע וחי ← סנדביץ' של טונה! איך השחף כמעט הפך לארוחת צהרים של דג?

סנדביץ' של טונה! איך השחף כמעט הפך לארוחת צהרים של דג?

מאת יואב נקש מאי 01, 2016

שחפים הם היונים של הים. הם יתנפלו על כל פיסה של לחם, יחפשו את הנשנוש במים וכשימצאו אותו הם יתנפלו עליו במשק כנפיים. במקרה הבא מקטלוניה בספרד, השחף הלך על 'ארוחה' שצפה על הים וכמעט הפך לארוחה טעימה בעצמו. השחף התכוון לגנוב את הסנדביץ' של דג טונה ענק וזה החזיר לו מנה אחת אפיים כש"בלע" אותו בשלמותו. למזלו, דג הטונה לא רצה "סנדביץ' שחף" באותו היום וירק אותו מפיו אחרי כמה שניות. החבר'ה שתעדו את המקרה היו משועשעים לחזות בזה וייתכן שגם אתם :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים