ווידאו
ווידאוגלישה ← קלי הצרפתי: קיליאן גרין בן ה-12 הולך בדרכי הסלייטר

קלי הצרפתי: קיליאן גרין בן ה-12 הולך בדרכי הסלייטר

מאת יואב נקש יוני 24, 2015

לגולש בן ה- 12 קיליאן גרין (Kyllian Guerin) צפוי עתיד מזהיר. גם בלי כוחות-על או כדור בדולח אפשר לחזות שהוא הולך להיות הדבר הבא בגלישת גלים. הילד מהוסגר (Hossegor) צרפת מפוצץ בטאלנט ולא רק בגלישה. תקשיבו לו כשהוא מדבר (באנגלית) ולדברים שיוצאים מפיו ומהר מאוד תבינו שמדובר בשילוב מופתי של אדם בוגר ואחראי הכלוא בגופו של ילד מקסים.

קיליאן הצליח להרשים אותנו בלי הרבה מאמץ. יש לו את האופי, היופי ואת המקצוענות שמהם קורצו אלופי עולם. הוא ממוקד מטרה, מתאמן קשה, תלמיד מצטיין מתחרה מעולה, אלוף ומנצח. קיליאן מטייל בעולם, גולש בספוטים שבהם הוא רוכש עוד מיומנות ויש לו תמיכה אדירה מצד הוריו האהובים ובמיוחד מאביו שמשמש לו כחבר ומאמן אישי. בתוכנית הדוקומנטארית העולמית "Million ways to live" בחרו להביא את סיפורו של הילד הצרפתי שמסביר את המסירות הרבה שיש לו לים ואהבתו לגלישה - קבלו השראה מילד בן 12.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים