ווידאו
ווידאוגלישה ← נופל, נמרח: ג'ון ג'ון פלורנס בשתי דקות שלא תראו בדרך כלל

נופל, נמרח: ג'ון ג'ון פלורנס בשתי דקות שלא תראו בדרך כלל

מאת יואב נקש אוקטובר 14, 2015

מתוך שעות ארוכות של צילום גלישה אנו מקבלים לרוב לקט קצר של דקה או שתיים שבהן הכל נראה יותר מיד טוב בכדי להיראות אמיתי. הגולש קופץ באוויר ונוחת בשלמות, קודח צינורות עמוקים ויוצא מהם כאילו כלום. למעשה כל הביצועים הטובים אכן קרו בשלמות אבל קדם להם רצף נסיונות כושל שאותם בדרך כלל לא תראו.

ג'ון ג'ון פלורנס הוא אחד מהגולשים הטובים ביותר בעולם אך בכדי להגיע לרמתו הגבוהה גם הוא היה צירך ליפול כמה פעמים ולהיכשל בנסיונותיו. אם בדרך כלל גולשי הגלים מחביאים את הקטעים שבהם הם נראים כמו קוקים, אז ג'ו ג'ון רק מוכיח עד כמה הוא בטוח בעצמו ויודע שאין לקום בלי ליפול. בשתי הדקות שבקליפ הבא פלורנס רק נופל... אבל כמו גדול.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים