ווידאו
ווידאותרבות ← שני נערים נסחפו בים והתפללו לחילוצם; במקום עברה סירה בשם 'אמן'

שני נערים נסחפו בים והתפללו לחילוצם; במקום עברה סירה בשם 'אמן'

מאת יואב נקש מאי 07, 2019

יש אלוהים. טיילר סמית' והת'ר בראון, תלמידי בית ספר דתי בג'קסונוויל, שחו בחוף הים בסיינט אוגוסטין שבפלורידה כשזרמים חזקים סחפו אותם אל עומק הים ולמרחק של כשלושה קילומטרים מהחוף. השניים היו חסרי אונים ותשושים וכל שנותר להם הוא להחזיק ידיים ולהתפלל להלאוהים שיושיעם. זמן לא רב אחר כך הם קיבלו סימן.

במקום עבר אריק וגנר שהשיט את הסירה שלו לעברם וחילץ את שני הצעירים מהמים. רק לאחר שהובאו לחוף מבטחים הבחינו הצעירים ששם הסירה נקראת "אמן". צירוף מקרים או התערבות אלוהית? אם תשאלו את טיילר והת'ר הם יהיו נחרצים בדעתם שמדובר בסימן משמים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים