ווידאו

ג'ון ג'ון פלורנס הוא הרבה מעבר לעוד סתם גולש

מאת יואב נקש נובמבר 30, 2015

אנחנו חושבים שאנחנו מכירים אבל בעצם לא יודעים כמעט דבר אודותיו. הוא גולש מקצוען מהוואי שנחשב לילד פלא, בן טיפוחיו ויורשו של סלייטר (לפחות ברמת הגלישה). אבל הרבה מעבר ליכולותיו על הגלים, בג'ון ג'ון פלורנס נושבת רוח רעננה והרפתקנית ותחביבים נוספים. הוא אוהב לצלם, לדוג, לטייל, לנסוע על סקייטבורד ובעיקר הוא אוהב לשוט. "אם הייתי יכול הייתי גר על סירת מפרש ומפליג בכל יום שחולף", הוא אומר.

זה לא בהכרח משהו שאנחנו אוהבים להציג אבל זו עובדה מוגמרת שפרסומות הן חלק בלתי נפרד מענף הגלישה. הקליפ הבא ריתק אותנו למסך עד הסוף ורק אז הבחנו שמדובר בפרסומת לקולקציית בגדים של חברת Nixon. הפרסומת שונה מהאחרות ולו בגלל שהיא מרומזת ועדינה ומציגה את הפן האישי והאנושי של הגולש בעל תלתי הזהב. JJF הוא אדם מיוחד, גולש מופלא וכל סרטון איתו, גם אם מדובר בפרסומת לניקסון, היא חווית צפייה שעושה לנו נעים בעינים וטוב על הנשמה. צפיה מהנה!

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים