ווידאו

אוקראינה על הגל: ווייקסרף בין פתיתי שלג בקייב

מאת יואב נקש ינואר 04, 2016

ולנו קר...? חח, הצחקנו את הגולשים האוקראינים. ביום חג כריסמסי ומושלג יצאו כמה חברים לסשן ווייקסרף על נהר. התנאים הקפואים לא הרתיעו בכלל את הגולשים האמיצים, ההפך, הם לקחו את זה בהנאה גמורה עם חיוך רחב וחם. פתיתי שלג נופלים מסביב והם מבסוטים על החיים... ככה זה בגלישה, לא משנה איפה, העיקר ההרגשה שברכיבה.

אנחנו קהילה קטנה של גולשים מאוקראינה. כן, יש דבר כזה. אין לנו ים אבל יש לנו נהר, סירת מנוע וקצת מזג אוויר מושלג. ככה אנחנו חוגגים כריסמס, באותה הדרך שכל גולש צריך לחגוג ולא משנה איפה הוא." - Surfin’ua

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים