ווידאו

מתחת לגלים: סרטון קצר עם הרבה אוויר לנשמה

מאת יואב נקש אפריל 24, 2017

מתחת לגלים העולם נראה ומרגיש אחרת. פעימות הגלים נודמים ושאונם משתתק, הואקום האינסופי ותנועת הגוף מרחפת כמו בריק החלל. עולם הים ניבט מכל כיוון, הקרקעית נושמת. מתחת לגלים הכל הופך יותר אומנותי והשיער יוצא במחול עם כל תנועה של זרם קטן בים הגדול.

בסרטון הבא גולשת הגלים תופסת צינור וכשזה נסגר מעליה היא ממשיכה לגלוש מתחת לגלי הים. קליפ מקסים זה הופק כחלק מפרויקט צילומי אישי ושאינו מסחרי כי ישנם דברים בחיים שפשוט לא צריכים למכור דבר מלבד מציאות אחרת ויפה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים