ווידאו
ווידאוגלישה ← בת 9 וגולשת נדיר: הבת של ג'וש קר עושה בצפר במנטאוויס

בת 9 וגולשת נדיר: הבת של ג'וש קר עושה בצפר במנטאוויס

מאת יואב נקש אוקטובר 23, 2016

סיירה קר (Sierra Kerr). כדאי שתתחילו לשנן את השם - רק בת 9 וכבר והולכת בדרכו המקצוענית של אביה, גו'ש קר. אל תטעו לגבי המראה שלה, כי הילדה החמודה היא שוחטת לא קטנה והקליפ הבא מוכיח את הטענה. בטיול האחרון שלה עם אביה למנטאוויס היא פירקה את הגלים בקאטבקים, לייבקים וצינורות על גלים כפולים מגובהה... וזה עוד מבלי לציין את האופדליפ-חרבות החזק שלה (דקה 1:10 ו-1:28).

את סיירה כבר חטפה חברת רוקסי שמפנקת אותה בכל הדברים שהיא צריכה לגלישה אבל את הפינוק הכי גדול היא מקבלת מאבא שלה שלוקח אותה לטיולי גלישה ;)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים