ווידאו
ווידאוגלישה ← לקט של 8 דקות בג'ואס: גולשים אדירים בים ענק שאתם חייבים לראות

לקט של 8 דקות בג'ואס: גולשים אדירים בים ענק שאתם חייבים לראות

מאת יואב נקש ינואר 19, 2021

התאריך 16 בינואר 2021 יזכר כאחד הימים המטורפים ביותר שידעו הגולשים בגלישה על פיא'הי. בים כועס שכזה אין מקום לחתירה והדרך היחידה לתפוס את המפלצות היא בטואו-אין. כל השמות הידועים בענף גלי הענק היו במים וחלקם הגדול הצליח להתגבר על כל הבאמפים של הדרופים הגבוהים ולהשלים את הרכיבה בשלמותה.

בלקט הבא מופיעים כל החשודים המידיים כשאי אפשר שלא להתרשם מהיכולות של קאי לני - גולש שנמצא בשליטה מלאה בעת שהוא טס במהירות גלישה עצומה ושנותן לעצמו להשתעשע באיירים וטוויסטים לולייניים גם על הכי גבוהים שבגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים