ווידאו

Untouched: שישה חודשי גלישה ורוגע בקליפורניה

מאת יואב נקש מאי 21, 2015

מרכז החוף המערבי של קליפורניה עשיר ומגוון בגלים: מחופים הומים אדם ועד לאוצרות גלים הנסתרים מעיני כל. ספוטים נדחים, מבודדים וריקים מגולשים, מצניעים קיומם של גלים ארוכים וחלולים הנשברים למקצב אחר של רחש ים ומוזיקה המתנגנת בנפשם של גולשי הגלים. הקליפ Untouched מאגד בתוכו לקט של שישה חודשי גלישה בחופיה הקסומים של קליפורניה. מככבים: נאט יאנג (Nat Young), נואה ווגריץ' (Noah Wegrich), אוסטין סמית'-פורד (Austin Smith-Ford), ניק הדז (Nic Hdez) וקייל בות'מן (Kyle Buthman).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים