ווידאו
ווידאוקצרים ← דגיגון מהשמיים: צפו איך הדייג הזה מצליח לדוג עם רחפן

דגיגון מהשמיים: צפו איך הדייג הזה מצליח לדוג עם רחפן

מאת יואב נקש ספטמבר 05, 2015

היי.. מסתבר שגם זה אפשרי! אפשר לזרוק חכה למרחקים או להטיס רחפן שימתין... התוצאה זהה לחלוטין. במוחו של דרק קלינגנברג (Derek Klingenberg) עלה הרעיון המבריק לנצל את פלאי הטכנולוגיה והרובוט המעופף שברשותו בכדי שידוג עבורו. הבחור קשר חוט דייג לרחפן והטיסו מעל האגם. לאחר מספר דקות הוא הצליח לשלוף מן המים דגיגון... והאושר ניכר על דרק מאוד. עכשיו נראה אותו עושה את זה עם דג טונה של 30 קילו... ;-)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים