ווידאו
ווידאוגלישה ← גל מושלם וקהילת גולשים תוססת: ספוט אחד בלאגוס ניגריה שיעשה לכם פרפרים בבטן

גל מושלם וקהילת גולשים תוססת: ספוט אחד בלאגוס ניגריה שיעשה לכם פרפרים בבטן

מאת יואב נקש מאי 23, 2020

אם הייתם רוצים לחזור בזמן ואולי לשחזר כמה מהרגעים החלוציים של הגלישה כמו ב"אנדלס סאמר", ניגריה יכולה להיות בקלות רבה היעד הבא. דילן גרייבס ודיין גודסקס טסו אל מערב אפריקה, נחתו בעיר הבירה לאגוס ושטו אל האי המלאכותי Tarkawa Bay שבאופן מוזר יצר גל ימין מושלם.

קהילת הגולשים המקומית היא בעיקרה ילדים צעירים שמצאו מפלט מחיי העוני בעושר שהגלישה מעניקה לנפשם. לכל הגולשים יש בסה"כ 12 גלשנים אבל גם עם חתיכות קצף הם נהנים. הגולשים מסתכלים על המקצוענים שבמגיעים לבקרם ומחקים את הביצועים שהם רואים ומה שאנחנו רואים מעלה חיוך רחב על פנינו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים