ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← פאן על הגל: קטנצ'יק בווייק-סרף עם אבא ואמא מעודדת

פאן על הגל: קטנצ'יק בווייק-סרף עם אבא ואמא מעודדת

מאת דור דן אוגוסט 03, 2015

זה ברור שהילד הקטן אוהב את אביו וחושב שהוא האבא הכי מגניב. ביום מן הימים לכשיגדל, הוא יסתכל על הווידיאו הנ"ל וישוויץ: "ראיתם איך עשיתי ווייקסרף כשהייתי קטנצ'יק?". לילד הקטן יש זוג הורים מדליקים. הם גולשים, עושים ווייקסרף (Wakesurf) ומעודדים את בנם הצעיר להתנסות בחווייה. נראה שהילד מת על זה, האמא מעודדת והאבא יצא אחלה גבר!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
דור דן

מעצב ועורך אתר צלם ים. מלווה את האתר מיום היווסדו ובעל חלק פעיל בניהולו. ירושלמי במקור אך עם זאת מחובר מאוד לים ואוהב את כל צדדיו. חובב טיולים, ספורט, קולנוע ואוכל. מאמין בחזון ופועל באופן עקבי להרחבתה וגיבושה של קהילת חובבי הים בישראל דרך פיתוחו וקידומו של אתר צלם ים.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים