ווידאו

אז ככה זה נראה: הולכים לשיפסטרן בטזמניה

דצמבר 01, 2014

אז ככה זה נראה - הולכים לשיפסטרן בטזמניה. כל אחד מאיתנו מכיר היטב את הדרך אל חוף הים... שלו. הדרך שמובילה את הגולש לספוט הביתי שאותו רק הוא מכיר. ועל אף שאנו חושבים שאנו מכירים את שבירות הגלים במקומות רחוקים ברחבי העולם, איננו יודעים כיצד נראית הדרך לשם. מייקי ברנן מאפשר לנו הצצה חטופה לדרך שלוקחת אותו לחוף הביתי שלו - ביתו של גל נידח וידוע לשמצה אי שם בטזמניה הרחוקה.

שיפסטרנס בלאף (Shipstern Bluff) בטזמניה הוא גל שאינו מיועד לגולשים בעלי לב חלש. המוטציה המעוותת של הגל הנשבר משלבת כמה אלמנטים שמגבירים את הסיכויים לעוף באוויר ולהישתל בעוצמה על מצע סלעים רדוד. הגל ידוע ב"מדרגות" הגבוהות שהוא יוצר, כששבירת הגל מתקפלת על גבי השבירה הקודמת ופשוט "מקפלת" גם את הגולש. תוסיפו לזה גלים גבוהים, מים קרים וכרישים וקיבלתם את אחד הגלים המאתגרים ביותר שקיימים על גבי הגלובס הכחול.

art2

בספוט הנידח והמרוחק הזה בעולם ישנם אנשים שזהו בשבילם החוף הביתי.. ככה ברגיל הם הולכים לגלוש על גל שבמרבית הסיכויים סביר שישבור להם ת'עצמות. מייקי ברנאן (Mikey Brennan) הוא אחד מגלשי ההארד-קור הלוקאלים של השיפסטרנס. חמוש במצלמת גו-פרו הוא לוקח אותנו לטיול קצר שבשגרה (לפחות עבורו) אל הגל הידוע לשמצה. מהשבילים הירוקים ועד לתוככי הצינור הכחול המסוכן, מייקי מתעד רגע מיוחד בזמן, סשן של גולש במקום נידח.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים