ווידאו
ווידאוטבע וחי ← החבר הכי טוב של הים: ככה זה נראה כשאוהבים את הים כל כך

החבר הכי טוב של הים: ככה זה נראה כשאוהבים את הים כל כך

מאת יואב נקש מאי 27, 2015

מכירים את זה כשמשחררים כלב מרצועה והוא מתחיל לרוץ ולפזז בשמחה רבה? אז תכירו את וולטר, הלברדור המקסים מאיטליה - ברגע שמשחררים אותו מהרצועה, הכיוון היחיד שהוא יודע לרוץ אליו זה אל הים. אם עד כה חשבנו שהכלב הוא חברו של האדם, אז כנראה שבמקרה של וולטר קצת טעינו... כי החבר הכי טוב של החבר הכי טוב הוא הים הכחול. מצלמת גו-פרו על גבו מתארת את הרגע המאושר של חייו שבו הוא משוחרר מאחיזת הרצועה וטס בטיל אל עבר מקפצת הסלע ומשם אל תוך המים. זהו אחד סרטונים השמחים, מאושרים ומרעננים שיצא לנו להתקל בזמן האחרון - האו האו לוולטר :)

וככה נראה וולטר בריצתו אל הים מזווית אנושית - שדרך אגב הוא לא סופר אותם: "זוזו מדרכי....הנה אני בא...Yeahaaa"

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים