ווידאו

לא הוזמן ל'מסיבה': פארטי ברייקר בהברזה מסוכנת

מאת יואב נקש אפריל 29, 2015

איזה גולש אינו מכיר את המקרה הקלאסי הבא? אתם תופסים את הגל והגולש שלצידכם מחליט שבכל זאת הוא גם ינסה. כשהוא מבין שהוא התפרץ למסיבה שלא הוזמן אליה הוא מחליט לברוח ולצאת. אבל הנזק כבר נגרם. לא רק שהוא הצליח למנוע מכם את הבוטום-טורן הראשון לאופדליפ אלא שהגלשן שלו בורח ודופק לכם גם את האופדליפ השני. זה מעצבן בפעם הראשונה זה מסוכן מאוד בפעם השניה. במקרה הנ"ל הגולש שהבריז הוא אידיוט בריבוע - לא רק שהבריז את הגל אלא הוא גם גלש בלי לקשור ליש לרגלו... אנשים כאלה צריך לקשור...!

No pain no injury, just a funny surfing accident.....lol

A video posted by ludovic lasserre (@fallingtv) on

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים