ווידאו

על מה צהלות השמחה? קהל מריע לדייג על תפיסת כריש

מאת יואב נקש מרץ 04, 2017

ישנם אנשים שלא רק שחסרה להם בינה אלא גם רגש. בוידיאו שעלה ליו טיוב לפני כשבוע נראה דייג על מזח האנטינגטון ביץ' כשהוא מעלה בחכתו כריש לבן צעיר. לא זאת בלבד שהמעשה מנוגד לחוק המגן על הכרישים אלא שקהל האנשים שהיה עד לכך עומדים כמו רובוטים עם פלאפונים שלופים, מצלמים את הנעשה בשלוות נפש ומריעים לדייג כשהוא מעלה את השלל כאילו והיה זה פושע מלחמה שנתפס.

רשויות האכיפה החלו בחקירת האירוע המצולם ועל עברה שכזאת שמפרה את חוק דייג הכרישים, הדייג יכול להקנס בסכום של 10,000 דולרים. בין אם הייתה כאן עברה על החוק או שלא, זה עדיין לא מסביר את התגובה חסרת הכבוד של הקהל המריע על תפיסתו של כריש שככל הנראה גם זכה ליחס ברוטאלי מצד הדייג.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים