ווידאו
ווידאוקצרים ← 'הרמתי רגל': צפו בכריש ענק נוגח באופנוע ים באוסטרליה

'הרמתי רגל': צפו בכריש ענק נוגח באופנוע ים באוסטרליה

מאת יואב נקש אפריל 10, 2016

שנת 2015 הייתה גדושה בידיעות על הטורף בעל השיניים החדות והנה, מאז תחילת 2016, נהיה שקט... (טפו טפו) ולרגע כבר חשבנו שכך יימשך. אז חשבנו. זוג שרכב על אופנוע הים בקווינסלנד ראה צללית שחורה שוחה באזור ואלו והתקרבו קצת בשביל לוודא שמה שהם רואים זה באמת מה שהם חושבים. הכריש הלבן במימדי ענק שככל הנראה לא אהב את רעש מנוע הג'ט, שחה לעברם ונגח עם ראשו באופנוע.

למזלם של הרוכבים אף אחד לא נפגע בנגיחה/נשיכה ואופנוע הים לא התהפך. לדבריה של רוכבת האופנוע, באופן אינסטנקטיבי היא הרימה את רגלה כשהכריש שחה לעברם. בקיצור, רעיון גרוע להתקרב ולהטריד את הכריש, רעיון טוב שהרימה את הרגל ונתנה גז מהמקום.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים