ווידאו
ווידאוגלישה ← צ'ארג'רית של החיים: צפו בבת'אני האמילטון תוקפת את צ'ופו

צ'ארג'רית של החיים: צפו בבת'אני האמילטון תוקפת את צ'ופו

מאת יואב נקש נובמבר 24, 2018

מה עוד נותר לומר על אשת הברזל מהוואי שעשתה את הלא יאמן בגלישה עם יד אחת? בת'אני האמילטון עשתה מעל ומעבר מאז אותה תקיפת כריש בשנות נעוריה ובכל יום שעבר היא קעקעה עמוק יותר את מקומה כגולשת הטובה ביותר אי פעם.

כשהיתה בהריון היא גלשה בצ'ופו, שישיה חודשים אחרי הלידה היא ירדה את ההרים של ג'ואס, היא הקדישה זמן רב ומאמץ לעשות רוטיישנים אוויריים ועכשיו היא חוזרת לצ'ופו עם משפחתה ומציגה יכולות תקיפה שלא היו מביישים לוחם מטכ"ל! אין דבר העומד בפניה, ואין מצב שהסרטון הזה ורבים כמותו לא יעניקו לכם השראה ומוטיבציה להתמודד עם כל קושי בחיים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים