ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו בקנדיד טובו גולש עם מגלשי סקי על גלי הבריכה של וייב גארדן

צפו בקנדיד טובו גולש עם מגלשי סקי על גלי הבריכה של וייב גארדן

מאת יואב נקש יולי 23, 2019

גולש הסקי הצרפתי נחשב לעילוי בכל הקשור לספורט שבו הוא עוסק. קנדיד טובו שכבר השאיר אותנו פעורי פה עם סרטונים ערוכים היטב, מוכיח פעם נוספת שהוא מסוגל לגלוש על כל משטח שעליו יניח את המגלשיים שלו. אחרי שגלש על שלג, מדרונות של דשא, דיונות חוליות ואף גלים גבוהים, קנדיד עבר לשלב הבא של סקי על גל מלאכותי. בצילום "מאחורי הקלעים" לפרסומת של אאודי, קנדיד מתאמן בבריכה בבאסקים ואח"כ עובר לסנודניה שבווילס.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים