ווידאו
ווידאוטבע וחי ← צפו: עמלץ חודר לכלוב ומשתולל בזמן שהצוללן בפנים

צפו: עמלץ חודר לכלוב ומשתולל בזמן שהצוללן בפנים

מאת יואב נקש אוקטובר 17, 2016

אם הייתה לכם כוונה לצלול בכלוב ולצפות בכרישים, אז יתכן שאחרי שתצפו בסרטון הבא תשקלו פעמיים את התוכנית. התיעוד הבא צולם באי גוואדאלופה שבקאריבים ובו קבוצה של תיירים יוצאת לצלילה שגרתית בכלוב לצפייה בכרישים לבנים. אלא שאז, ברגע מסויים, הכל מסתבך - הכריש דוהר לנתח הטונה שנזרק אליו וחודר בפראות אל הכלוב. "הכריש אינו יכול לשחות אחורה ועל  כן בנסיונותיו להשתחרר הוא שבר את מחסום הברזל וחדר אל הכלוב", נכתב בתיאור הקליפ ביו טיוב.

הכריש נראה משתולל ומחפש את דרכו החוצה עד שהוא מצליח להחלץ. האנשים שעומדים על סיפון הסירה וצופים במחזה המבעית מקווים שאין אף אחד בפנים. לרגע קט באמת נדמה שהכלוב היה ריק אבל מספר רגעים אחר כך יוצא ממנו ללא פגע הצוללן. חבר הצוות למעשה את הציל את חייהם של השנים בכך שפתח את הצוהר העילי ואפשר מקום מפלט לכריש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים