ווידאו
ווידאוקצרים ← צפו: האוקיאנוס ההודי בולע בתוך שניות בקתת חוף בהודו

צפו: האוקיאנוס ההודי בולע בתוך שניות בקתת חוף בהודו

מאת יואב נקש אוגוסט 17, 2016

מרבית האנשים חולמים לגור על חופו של ים אבל לעיתים החלום היוקרתי יכול להפוך לסיוט. אין הרבה שביכולתנו לעשות כשאנו עומדים מול איתני הטבע ועל אחת כמה וכמה אל מול כוחו של הים... לא צריך צונאמי בשביל לבלוע מבנה אלא מספיק שזרם הים חורץ מסביב וגורר את החול שבבסיסו. קשה לתאר מה עובר על אותם אנשים בהודו שצופים באוקיאנוס מעלים את ביתם בפרק זמן כה קצר. מנחמת העובדה שלפחות אף אחד לא נפגע במקרה המצולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים