ווידאו
ווידאוגלישה ← סשן בהאליווה: ג'ון ג'ון פלורנס בלקט חזק מחורף 2020

סשן בהאליווה: ג'ון ג'ון פלורנס בלקט חזק מחורף 2020

מאת יואב נקש אפריל 05, 2020

ג'ון ג'ון שומר מאוד על פרטיותו. הוא לא מאלו שישתפו קליפ בכל שני וחמישי ועד שהוא כבר מוציא אחד שכזה אז חייב להיות בו משהו מיוחד - מוזיקה מקורית לצד ביצועי פאוור סרף אדירים. כאמור, בקליפ הבא ג'ון ג'ון ואחיו נת'ן ואיוון נפגשים על הליין-אפ של האליווה עם נת'ן פלטשר, וכל החבורה מציגה סשן משובח של גלישה. ואם כבר ביצועים משובחים אז רק ג'ון ג'ון יכול לעשות חיתוך כזה על גל כמו בדקה 4:38.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים