ווידאו

בקצב אחר: ג'ון ג'ון פלורנס עף לבק-פליפ ב- 1000FPS

מאת יואב נקש יוני 11, 2015

ג'ון ג'ון פלורנס אוהב להתעופף ואנחנו אוהבים לראותו מצמיח כנפיים ועושה סופרמן. הוא אחד מגולשי האייריאל הטובים ביותר שקייימים בעולם וגם מבלי שיהיה קלארק קנט כשהוא מתרומם לאוויר הוא נוגע בעננים וחוזר בנחיתה רכה אל הים. כשילד הפלא מהוואי קופץ גבוה אל השמיים בבק פליפ (Back Flip) מסוגנן, התלתלים הבלונדינים והסיבוב המהיר מבלבלים לנו את העין ואנו לא מספיקים להבין "מה ואיך" הוא בדיוק עשה שם...

בשביל זה טוב שיש את כריס בראיין (Chris Bryan) בסביבה עם מצלמת הפאנטום שדוחסת 1000 פריימים בשניה. הכי איטי, בקצב המטריקס. ג'ון ג'ון נטול כוח כבידה מבצע בק פליפ 3 פעמים משלוש זוויות שונות. פלורנס מכוכב קריפטון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים