ווידאו
ווידאוגלישה ← בליסטיקה של תותח: צפו באייר של פלורנס במרגרט ריוור

בליסטיקה של תותח: צפו באייר של פלורנס במרגרט ריוור

מאת יואב נקש אפריל 11, 2016

לפעמים אנו מוצאים את עצמנו שואלים את אותה השאלה: "איך הגולש המעולה הזה לא היה עדיין אלוף עולם? כיצד יתכן שהגולש עם תלתלי הזהב, הנערץ על כולם, לא זכה להניף עדיין את הגביע המוזהב?" והשאלה הזו חוזרת ונשאלת בכל פעם מחדש, במיוחד לאחר שאנו עדים לעוד ביצוע מרשים שנראה בלתי אפשרי. ג'ון ג'ון פלורנס במרגרט ריוור שחרר לאוויר איזה רוטיישן של Air Reverse עם נחיתה מושלמת כמעט בתוך צינור. לא מגיע לו כפיים... הוא ראוי כבר לגביע.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים