ווידאו
ווידאוגלישה ← חזק גם על קטנים: קלי סלייטר בהורדת ידיים עם ילדים

חזק גם על קטנים: קלי סלייטר בהורדת ידיים עם ילדים

מאת יואב נקש יוני 03, 2019

לכל אלו שלא הבינו מיהו קלי סלייטר אז הקטע הבא שצולם במהלך התחרות במרגרט ריוור מתאר אותו באופן הברור ביותר. מעבר לכך שקלי סלייטר הוא אדם חברותי, סביבתי וספורטיבי, הדבר שמאפיין אותו במיוחד הוא הפן התחרותי שבאופיו. וזה בא לידי ביטוי גם בהורדת ידיים אקראית עם ילד צעיר (עם קצת עזרה מחברו).

אתם מבינים? הרי אין מצב בעולם שסלייטר היה נותן לילד/ים לנצח ובטח שלא לפני המצלמה, אין הנחות לקטינים, נערים בלונדינים או/ו מעריצים אוסטרלים. ההפתעה על פניו של הילד נראית בברור וגם הכובע שקיבל מהאלוף היה עבורו כמו הנחתה בלתי צפויה מגבוה. הילד פשוט היה צריך לקחת בחשבון שסלייטר בדיוק הפסיד לקאיו איבלי ובכל האטרף התחרותי הוא חיפש הזדמנות לצאת עם ידו על העליונה במשהו אחר. וזה חברים תמצית הדברים שעושה את סלייטר לצ'אמפ הגדול בכל הזמנים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים