ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו בקטע ענק! מיק פאנינג גולש על גב של בוגיסט :)

צפו בקטע ענק! מיק פאנינג גולש על גב של בוגיסט :)

מאת יואב נקש נובמבר 27, 2015

סנאפר רוקס באוסטרליה ידוע כמקום צפוף בגולשים... אולי אחד מהספוטים הצפופים ביותר בעולם ומהסיבה הנכונה: ה-Superbank הוא רצועת חוף עם גל מושלם, כזה שמתאים לכל סוגי הגלשנים וגם לבוגיסטים כמובן. מיק פאנינג שנוהג לגלוש שם כמעט באופן יום-יומי רגיל לזגזג בין הגולשים, אלא שבמקרה אחד הוא פיתח שיטה מחוכמת להתמודדות עם בוגיסט מבריז שגלש בדרכו על הגל :)

בשונה מאחרים, שצועקים ומתעצבנים והורסים לעצמם את סשן הגלישה, פאנינג בחר לנקוט בגישה רגועה ושידרג לעצמו את "ציוד הגלישה" - קפץ מגלשנו והמשיך ברכיבה על גבו של הבוגיסט המבריז. "אי אפשר שלא לאהוב את זה כשהחבר שלך מבריז לך את הגל! במקום להתעצבן פשוט תגלוש עליו", כתב פאנינג באינסטוש וצירף את ההוכחה המצולמת לדבריו. פאנינג ידוע כמי שאוהב לגוון בציוד הגלישה אבל באמת שלא ידענו שעד כדי כך... המממ... כשחושבים על זה, זה דווקא רעיון נחמד. זוכרים איך התמודד גולש אחר עם קייקאקיסט שההבריז לו את הגל?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים