ווידאו

צפו במיק פאנינג גולש תחת אורות הזוהר הצפוני

מאת יואב נקש דצמבר 15, 2016

הברק הלבן תחת אורות הזוהר הצפוני - הרבה אנרגיה יש באוויר ועל הגלים בלופוטן שבנורווגיה. עד כמה שזה נראה לנו מיוחד פאנינג חושב שזה לא שפוי: "אני יכול ללכת לכל מקום בעולם לבוש בשורט אבל לא, הייתי צריך לבוא לכאן." אז מה פאנינג עושה עם חליפה עבה בים קפוא ובלילה מואר באורות ירוקים מעליו?

הכל למען האומנות. הצלמים אמיל סולי (Emil Sollie) ומאטס גרימסת' (Mats Grimseth) ביקשו את פאנינג שיככב בפרויקט שעל הכנותיו עמלו במשך כשנתיים - לצלם אותו גולש תחת הזוהר הצפוני. "בצילום של מישהו גולש תחת שמי הזוהר הצפוני יש הרבה אלמנטים שחייבים להיות מתוזמנים על הדקה", אומר סולי. "מבחינה טכנית, זו אחת התמונות הקשות ביותר שצילמתי בחיי". ואין כל ספק שהתוצאה שובה עיניים ומרהיבה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים