ווידאו

5 דקות ליצירת אומנות: צפו באומן מצייר על גלשן

מאת יואב נקש פבואר 25, 2015

יש שלושה דברים בחיים שאנשים לא מסוגלים להסיט את מבטם מהם: מים, אש ואנשים מציירים (על אף שבמקור זה אנשים עובדים). את האומנות שבציור ניתן לבטא על כל משטח לבן וגלשן הוא מצע "קנבאס" מושלם. כשציורי גלשן בדרך כלל מסתכמים בשרבוטים ילדותיים, יש אומנים שיודעים כיצד ליצור אומנות גראפית שתגרום לכם להגיד "וואו!... איזה מדהים!". הכישרון היצירתי של האומן הבא הוא מה שעושה את הגלשן ליצירת מופת - 5 דקות של ציור בהילוך מהיר ויצירת אומנות מיוחדת במינה שתוצג בגלריה של הגלים, בהיכל הפאר של הים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים