ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו: זהו הרגע שבו ג'ון ג'ון פלורנס קלט שהוא אלוף העולם!

צפו: זהו הרגע שבו ג'ון ג'ון פלורנס קלט שהוא אלוף העולם!

מאת יואב נקש אוקטובר 31, 2016

אפשר להגיד שסיקרנו את תואר אליפות העולם של ג'ון ג'ון מכל נקודת מבט אבל ייתכן שפספסנו רגע קט ומיוחד בזמן - אותו רגע של של שבריר השניה שהפריד בין ציפייה מורטת עצבים להפתעה גמורה ומשכרת חושים. בסיכם של ה"Tour notes" מפורטוגל אנו זוכים לקבל הצצה ותקציר של כל מה שהתרחש מאחורי הקלעים ובים. התקציר לא פוסח על אותו רגע מיוחד בזמן שבו האלוף מהוואי הפך לאלוף העולם... כך זה נראה (לקצרי הסבלנות דקה 03:45).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים