ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו במיטב מתחרות האצטדיון בגלישה שהתקיימה בבריכה של Snowdonia

צפו במיטב מתחרות האצטדיון בגלישה שהתקיימה בבריכה של Snowdonia

מאת יואב נקש אוקטובר 01, 2015

אנו עומדים בפתחו של עידן חדש בענף הגלישה. עידן של "תחרויות איצטדיון" שבהם הגולשים מתחרים על גלים מעשי ידי אדם הנשברים בתוך אגן מים גדול. עם ההכרזה על הכוונה להכללתו של ענף הגלישה באולימפיאדת טוקיו 2020, נראה שהאפשרות של גלישה בבריכת גלים תהפוך בעתיד הקרוב לדבר שגרתי שאולי תהיה חלק מהנוף של כל מדינה וגם אם זו אינה נושקת לחופו של ים.

ניצן ראשון של תחרות איצטדיון פרח באמצע חודש ספטמבר 2015 באיוונט הראשון מסוגו על גלים מלאכותיים בבריכה של Surf Snowdonia באנגליה. תחרות Red Bull Unleashed בישרה את התחלתו של העידן שבו הצופים יושבים במרחק נגיעה מהגולשים והגלים עולם ונשברים בלחיצה של כפתור יחיד. אולי זה נראה כמו הצגה ולא ממש טבעי אבל אם זה העתיד אז כדאי שתחיל להתרגל. הקליפ הבא מסכם את המיטב שבשלושת ימי התחרות ההיסטורית בשלוש דקות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים