ווידאו
ווידאוטבע וחי ← זנבות וגולשים: יש רגעים שהזמן עוצר והחיים מתבוננים על נפלאותיו

זנבות וגולשים: יש רגעים שהזמן עוצר והחיים מתבוננים על נפלאותיו

מאת יואב נקש אוגוסט 13, 2020

עולם מופלא זו לא רק כותרתה של תוכנית טבע אלא עובדה מוגמרת שמשקפת מציאות עוצרת נשימה. הגולשים בחוף מנלי שבצפון סידני מצאו את עצמם שוכחים מהגלים ועוצרים להתבונן ביונקים מלכותיים ששחו בקרבתם. הלוויתנית עם הגור שלה ערכו היכרות קצרה עם ההולכים על השניים שישובים על גלשניהם. בתיעוד הנפלא ניתן להבחין כיצד האם מגוננת על הגור שלה כשהגולשים התקבצו והתקרבו יתרה על המידה - האם ממש חוצצת ביניהם ומרחיקה אותם עם הזנב בתנועת מניפה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים