ווידאו
ווידאוטבע וחי ← על הדרך: צפו בקיאקיסטים מוצאים את עצמם בלוע לוויתן

על הדרך: צפו בקיאקיסטים מוצאים את עצמם בלוע לוויתן

מאת יואב נקש נובמבר 06, 2020

הסרטון מתחיל באופן פסטורלי. קבוצת קייאקים בקליפורניה חותרת להנאתה בים שליו, שמש בשמים וציפורים מצייצות ברקע... מה כבר יכול להשתבש? ואז, בהפתעה גמורה מגיח לוויתן גדול סנפיר, פוער את פיו ולוכד את הקייאק הצהוב על יושביו. שתי הנשים בקייאק היו מופעות לחלוטין למצוא את עצמן בלוע הלוויתן כשזה בעצם תקף אותן בשוגג בעת שרדף אחר להקה של דגים שהיו ממש מתחתן. מלבד כמה דגים בחולצתן הארוע הסתיים כשלנשים שלום.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים