ווידאו
ווידאוטבע וחי ← הכוח שבלהקה: צפו בכלבי ים מבריחים כריש לאחר שזה טרף את אחד הגורים

הכוח שבלהקה: צפו בכלבי ים מבריחים כריש לאחר שזה טרף את אחד הגורים

מאת יואב נקש אפריל 29, 2019

הטבע הוא יפה אך יכול להיות גם אכזר ולעיתים בשביל לחיות צריך שיהיה איזשהו קורבן. החיים בטבע מתבססים על הישרדות והכוח האפקטיבי ביותר של "החלשים" להתמודד עם איומי החזקים זה להתאגד ולפעול רבים מול יחיד.

בתיעוד הבא של נשיונל ג'אוגרפיק מדרום אפריקה אנו זוכים להדגמה של האסטרטגיה ההגנתית ביחסי הכוחות. כריש לבן שחג בסביבה וקטל גור כלבי ים ניסה לחזור ולהשביע את תאבונו. להקת כלבי הים שהבחינו במתרחש החלו בהתקפה משולבת בכדי להבריחו כשהם צובאים עליו בהמוניהם. בלית ברירה הכריש נאלץ לפנות על עקבותיו ונסוג.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים