ווידאו
ווידאוקצרים ← צפו: ביקיני-מן בביצועים גדולים עם אופנוע ים בבריכה קטנה!

צפו: ביקיני-מן בביצועים גדולים עם אופנוע ים בבריכה קטנה!

מאת יואב נקש יוני 08, 2016

אוקי, עד כמה שזה קשה (וזה קשה) בואו ננסה שלא להתייחס ללבוש של הבחור ונתמקד בביצועיו על אופנוע הים בבריכה הקטנה הזו במאליבו. יש אנשים כישרוניים שאף פעם לא נדע על יכולותיהם עד שנראה אותם מוכיחים את זה ובמקרה שלעיל הביקיני-מן שלנו הוא תותח-על באופנועי ים ובעל שליטה פנומנלית במצערת הג'ט.

כפי הנראה הרוכב האלמוני שלנו הוא איש פעלולים באיזושהי סדרה עתידית ובסצנה המצולמת הוא עושה תרגילים עם אופנוע הים בבריכה שמימדיה 2X5 מטרים בלבד! ...ואת עניין הביקיני נבין ככל הנראה רק אחרי שנצפה בסדרה. מחיאות כפיים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים