ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו בתמנון קטנטן וחמוד נאחז במצלמה ולא רוצה להרפות ממנה

צפו בתמנון קטנטן וחמוד נאחז במצלמה ולא רוצה להרפות ממנה

מאת יואב נקש נובמבר 14, 2020

תמנונים היו מאז ומתמיד יצורים מרתקים שדרכיהם נסתרות אך לאחר צאת הסרט "מורתי התמנונית" התמנון קיבל תכונות אנושיות, שובה לבבות. כאשר אריק דמסט צלל בחוף הדרומי של צרפת הוא נתקל תמנון זעיר בגודלו שגילה נחישות רבה לקחת מידיו את מצלמת הגו פרו. אריק שלא רצה לפגוע בזרועותיו העדינות של התמנון, שנצמד בחוזקה לגוף המצלמה, הצליח לנתקו לאחר מאבק ממושך של מספר דקות. האם היה זה צבעו הכסוף והנוצץ של המצלמה שמשך אותו, האם הוא ראה בזה&nb;משחק או שפשוט הוא בסה"כ רצה לצלם...?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים