ווידאו
ווידאוגלישה ← פחד של התקפה: צפו בסט ענק ששוטף את כל הליין-אפ בחוף הצפוני

פחד של התקפה: צפו בסט ענק ששוטף את כל הליין-אפ בחוף הצפוני

מאת יואב נקש ינואר 20, 2021

יש גלים שעליהם גולשים ויש גלים שכל מטרתם לנקות את הים מגולשים. התיעוד הבא מהחוף הצפוני הוא דוגמא לכוחו העצום של הים ועד כמה לא צפוי הוא יכול להיות. הסט הענק התרומם במפתיע והזניק את כל הליין אפ של הגולשים ואופנועי הים למרוץ בריחה שמרביתו הסתיים בשלום.

חלק מאופנועי הים נסו פנימה וחלקם עשו סיבוב פרסה וברחו מהשבירה. כפי שנראה בתיעוד, אחד מהאופנועים נקלע לשבירה ונסחף עם קצף הגל. ואילו אופנוע ים אחר נראה כשהוא פותח מצערת וקופץ מהליפ לגובה שיא! (אותו גולש דרך אגב שבר את גבו ונזקק לניתוח). ללא ספק אחד מהפוטג'ים החזקים שדורשים צפייה כפולה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים