ווידאו
ווידאוקצרים ← צפו: רוחץ בחוף בארה'ב אוחז בידיים חשופות בכריש ופותח את פיו

צפו: רוחץ בחוף בארה'ב אוחז בידיים חשופות בכריש ופותח את פיו

מאת יואב נקש יוני 24, 2020

בעוד שהפרטים בנוגע לתיעוד המשוגע הזה אינם ברורים יש כמה דברים שאפשר להגיד על כך. האחד הוא שהבחור הזה שתועד שולף מן המים כריש בחוף מדינת דלאוור ופותח את פיו בכוח ידיו, נדמה כמו נפטון שבא חשבון עם נתיניו מהמעמקים או שבא להצילו מקרס או מטביעה על חוף רדוד. ובמבט אנושי נראה שהכריש מנוטרל / מת ולא מגיב וככל הנראה בפיו אין שיניים... אז מה לכל השדים והנפטונים קרה כאן? האם מדובר בגיבור או סתם בריון?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים