ווידאו

חתום בנשיקה: הציל צב ים מחנק ונפרד ממנו באהבה!

מאת יואב נקש פבואר 02, 2017

אהבה! אין לנו מילה אחרת שתתאר את ההרגשה. אהבה ללא גבולות של עולם החי ואהבה גדולה לאיש צדיק עם לב ענק. המקרה הבא כל כך מיוחד שההפי אנד שלו גורם לנו לדמוע מאושר. קייאקיסט נתקל בצב ים כשסביב צווארו כרוך בד קנבאס קרוע. צב הים כאילו ניגש אל הבחור על הקייאק ומבקש ממנו עזרה. האדם טוב הלב, נושא אותו בנחת על ברכיו, חותך מעליו בעדינות את החוטים ורגע לפני שהוא משחררו בחזרה הוא מעניק לו נשיקה. זוהי אהבה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים