ווידאו
ווידאוטבע וחי ← ווה... ! לוויתן עושה 'שק קמח' לקייאקיסטים בארגנטינה :)

ווה... ! לוויתן עושה 'שק קמח' לקייאקיסטים בארגנטינה :)

מאת יואב נקש מרץ 15, 2017

האם יש בעולם יותר יפה ומרגש ממפגש עם ענקי הים המלכותיים? ולא זאת בלבד, האם יש יותר מיוחד מלקיים איתם אינטראקציה של ממש? זוג הקייאיסטים שלעיל זכו בג'קפוט הכי יוקרתי שיש. בזמן שהשניים חתרו בקרבה לחופי ארגנטינה הם פגשו בלווייתנים סקרנים ומאוד ידידותיים - אחד מהלוויתנים אף שחה מתחת לקייאק שלהם והניף אותם בעדינות רבה מעל המים.

באותו הרגע שהלוויתן עשה לבני הזוג "שק קמח", זה היה נראה כאילו הם עלו יבשה :) ניכר שהלוויתן יצר מגע לשעשוע שכן הוא ניגש אליהם בעדינות רבה, הרים אותם והחזירם למים באותה הדרך הרכה. יאמר לזכותם של הקייקאקיסטים שלא רק שהם הצליחו לשמור על קור רוחם אלא גם נהנו מ"המשחק" ונהגו בכבוד אל היונקים הענקים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים