ווידאו
ווידאוקצרים ← מפולת בתים: צפו בשמונה מבנים בנורווגיה גולשים אל הים

מפולת בתים: צפו בשמונה מבנים בנורווגיה גולשים אל הים

מאת יואב נקש יוני 06, 2020

תושבי העיירה המנומנמת אלטה שבצפון נורווגיה התעוררו ליום מהגיהנום. מפולת אדמה סחפה איתה 8 מבני מגורים אל מי הים כפי שנקלט בעדשת מצלמה. לדברי המקומיים מדובר במפולת הגדולה ביותר שהתרחשה אי פעם באזור. רוחבו של המקטע שגלש היה כ- 700 מטרים ועומקו 150 מטרים. ארבעה מתוך שמונה המבנים שננסחפו היו בקתות קיט. למרבה המזל, איש לא נפגע וכל האנשים פונו לפני המפולת. הסיבה למפולת עדיין לא ידועה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים