ווידאו
ווידאוגלישה ← בשקט ומבלי שירגיש: כריש שוחה מתחת לגולש בביירון

בשקט ומבלי שירגיש: כריש שוחה מתחת לגולש בביירון

מאת יואב נקש ינואר 15, 2017

הקטע הקצר הבא שנקלט בעדשת מצלמה בחוף ביירון ביי באוסטרליה בתחילת 2016, הוא מאותם רגעים שבהם מתנגנת בראש מנגינת הסרט "מלתעות". הבחור גולש לתומו וממש לא מבחין במה ששוחה במרחק ביס מרגלו. למזלו הרב, הגיע גל קטן שעליו הוא חתר וברגע שהוא נעמד על הגלשן הוא קלט את השכן מלמטה שוחה תחתיו. בסרטון נראה שהגולש המשיך לכיוון החוף בעוד הכריש המשיך לתור אחר נשנוש אחר... ככל הנראה רגל אחרת.

מקרה זה מצטרף ל"מפגש" של כלב בשם Sugar עם כריש באורך 3 מטרים בהאנטינגטון ביץ' בינואר 2017. הכלבלב החמוד גלש להנאתו ובעדשת המצלמה נקלטה צללית גדולה שטיילה על הגל שלו. לכולם שלום :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים