ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו בטובי קנינגהאם נשאר רגוע גם עם 5 שבירות ענק על הראש

צפו בטובי קנינגהאם נשאר רגוע גם עם 5 שבירות ענק על הראש

מאת יואב נקש פבואר 15, 2019

חוק מספר אחד בים, ולא משנה באיזה מצב אתם נמצאים, זה להשאר רגועים. קל להגיד את זה כשנמצאים על היבשה כשפעמים רבות האינסטינקטים פועלים בניגוד לרצון, אבל טובי קנינגהאם מוכיח שעם 25 שנות ותק בגלישה על גלי ענק, הוא לא נותן לדופק לעלות גם אם מדובר באימפקט זון של פראיה דו נורטה.

הגולש האמריקאי קיבל את חמשת השבירות של נזארה בידיעה שהם יעברו וחבריו על אופנועי הים לא ירפו עד שהם ימשו אותו. 5 בניינים של קצף בנזארה זה לא טיול בפארק ובכל זאת כשעה לאחר מכן טובי חזר למים ותפס עוד כמה גלים. הנה עוד זוית:

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים