ווידאו
ווידאוטבע וחי ← חיבוקי: גם כלב-ים יכול להיות החבר הכי טוב של האדם

חיבוקי: גם כלב-ים יכול להיות החבר הכי טוב של האדם

מאת יואב נקש אוקטובר 30, 2015

בים או ביבשה, השוחים עם סנפירים או ההולכים על ארבע, הנה עוד הוכחה לכך שכלבים הם החברים הכי טובים של האדם. זה לא קורה בכל יום שמישהו מקבל חיבוק כזה אוהב מכלב-ים וכמה טוב שיש מצלמה באזור בשביל להנציח את הרגע האינטימי והמתוק. כלב הים הקטנטן והחמוד הזה טיפס על סירתו של הבחור ומשם נצמד לגבו ופשוט לא רצה להרפות ממנו. את פניו המתוקים הוא הניח על כתפו והעניק לו חיבוק ארוך ומתמשך שפשוט גרם לבחור להשתנק ולגחך מרוב הפתעה, ולבטח גם מאושר.

מה הסיבה לחיבה הגדולה שהעניק כלב הים לבחור? התשובות לשאלות אלו ספוקלטיביות. האם כלב הים ברח מטורף ומצא מפלט על סירתו של הבחור? האם הוא רצה להסתחבק או להתחנף בשביל לקבל איזה נשנוש של דגים? או שפשוט נמאס לו מכל חבריו השחיינים והוא רצה להתיידד עם ההולכים על שנים? הדבר היחיד שאנו יכולים לקוות ולשער היא שזו תחילתה של ידידות מופלאה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים