הכל מתחיל במים: שיעור ראשון של יוגה על סאפ

מאת יואב נקש אפריל 05, 2016

יוגה זה לא רק לבאבות בהודו. ספורטאים רבים כבר הבינו מזמן שבכדי שיוכלו להמשיך לתת בראש צריך לדעת גם לפנק את הגוף, להכין אותו לפני אימון ולשחרר אותו אחרי. לפניכם כמה תרגילי יוגה שאפשר לעשות גם לפני וגם אחרי (וגם על היבשה אין ברשותכם סאפ). מבטיחה לכם שתרגישו כמה שנים צעירים יותר וקצת פחות רובוקופ ביום שלמחרת. אפילו בן הזוג הקובייה שלי כבר עושה יוגה. על הסאפ, השטיח או בחוף... קחו נשימה או שתיים, תניעו שריר וגפיים וכך תהיו שועלים במים!

שרי להב בתנועה. אומנית ביוגה גורו על סאפ. (תמונות: אסף רחמים)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים