ווידאו
ווידאוגלישה ← מים מעל חולות: אשר פייסי מתחבר לגלים בטיול גלישה כמו שצריך

מים מעל חולות: אשר פייסי מתחבר לגלים בטיול גלישה כמו שצריך

מאת יואב נקש מאי 06, 2018

מה עושה טיול ל"טיול גלישה"? הרי טיול שכזה לא יכול להסתכם רק ברכיבה על הגלים. טיול גלישה ממצה זה לחיות את הים ולגלוש בין החוויות שצוברים.

קחו את אשר פייסי לדוגמא, האיש והסטייל, שטייל אי שם לאורך החוף האוסטרלי וצבר חוויות למכביר. הוא ישן באוהל על החוף, גלש בכייף על נמוכים, קדח צינורות נקיים, דג דגים לארוחתו, קינח עם בירות צוננות ובכל אותו הזמן היה ללא קליטה בסללורי. טיול גלישה חברים זה חופש! החופש להתחבר לגלים בכל דרך אפשרית.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים