ווידאו
ווידאוגלישה ← כשהגל מפתיע ואין לאן לברוח: 3 דקות של לקט 'התקפות' ענקיות!

כשהגל מפתיע ואין לאן לברוח: 3 דקות של לקט 'התקפות' ענקיות!

מאת יואב נקש מאי 04, 2016

זה היה בהרמוסה ביץ' בקוסטה ריקה. נכנסתי לגלוש בסוול של 2 מטרים אבל לפתע הים התחיל להתרומם וסטים כפולים בגובהם בצבצו באופק הכחול. חתרתי על החיים. את הגל הראשון עברתי בקושי אבל הגל השני כבר היה טרקטור ענק של קצף שנער אותי עד שלא נשאר לי אוויר בריאות. יש שקוראים להם Cleanup Sets אני מכנה אותם בשם Freak out sets, כי ברגע שאתם קולטים את ההרים נעים לעברכם כל החיים עוברים מול עיניכם.

לשמחתי שרדתי את החוויה בשביל לספר וכמוני גם רבים אחרים שמצאו את עצמם במצב דומה. רגע אחד אתם יושבים בליין אפ עם החברים ומקשקשים וברגע אחר אתם שומעים מישהו צועק: ה-ת-ק-פ-ה!!! אז יחי ההבדל הקטן שבין גלי הים התיכון לאלו של האוקיאנוסים, ובלקט הבא פוטג'ים מסטים מטורפים בעולם שלבטח החסירו כמה פעימות לב מהגולשים. להיות במקום הנכון ובזמן הנכון לפעמים זה משהו שלא ממש תלוי בכם... וכמה טוב שזה לא אתם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים