ווידאו
ווידאוגלישה ← בריכת גלים או גלי ים? ג'יימי אובראיין ומיק פאנינג מחזיקים בדיעה הפוכה

בריכת גלים או גלי ים? ג'יימי אובראיין ומיק פאנינג מחזיקים בדיעה הפוכה

מאת יואב נקש ינואר 27, 2021

אם יבקשו מכם לתת תשובה אחת: גלי בריכה או גלי-ים? באיזה צד תבחרו? לאיזו קבוצה תחברו? הדיונים על גלי ים או בריכת גלים נשענים על משתנים רבים שנעים בין היתרונות והחסרונות שגלומים בכל אחת מהאפשרויות. מיק פאנינג וג''יימי אובראיין התיישבו לריאיון מקוון שבו כל אחד הציג טיעונים והעדפות אישיות שלו לדרך שבה הם רואים את מימוש הגלישה - הטכנולוגי מול זה הטבעי. לאיזו קבוצה אתם משתייכים?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים