ווידאו

הר געש וסביבו גלים: יש מספיק מאווי לכל הגולשים!

מאת יואב נקש נובמבר 15, 2016

"באמצע האוקיאנוס יש הר געש וסביבו נשברים גלים ממש טובים. כמעט כל האנשים שחיים שם גולשים, והם גולשים מעולה", כך פותח דאוין פלפס (Davin Phelps) את הסברו לגבי הפרויקט הצילומי שלו "Third Eyeland" על האי מאווי. "את הפרויקט התחלתי לפני כשנה בסוול הראשון של אל ניניו. המטרה הייתה לתעד כמה מהגולשים המוכשרים ואת היופי הפראי שמסביב". בסדרת הקליפים שלו נראה שיש מספיק מאווי לכולם!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים